Strona główna Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych

Przekazanie sprzętu dla Policji

2022-07-18 10:28:22

"Wyposażeni w te noktowizory będziecie najlepiej wyposażoną formacją w Polsce, ponieważ to na was spoczywa obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa i to właśnie do zadań policyjnych będzie należała obrona naszego terytorium w różnych sytuacjach zagrożeń” - tymi słowami prezes #RARS Michał Kuczmierowski podsumował przekazanie dla funkcjonariuszy Polskiej Policji 350 sztuk gogli noktowizyjnych. Sprzęt trafił do Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA”.
 
Uroczyste przekazanie odbyło się w warszawskiej siedzibie CPKP „BOA”. W oficjalnym przekazaniu gogli noktowizyjnych uczestniczyli Prezes Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych Michał Kuczmierowski, Dyrektor Biura Zakupów RARS Justyna Gdańska, Dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Kontroli RARS Paweł Kacprzak oraz Zastępca Dyrektora Biura Generalnego KPRM Sławomir Butkiewicz, który jest funkcjonariuszem Policji.
W uroczystości wziął udział Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.
 
To kolejne działania RARS zrealizowane z myślą o bezpieczeństwie funkcjonariuszy służb mundurowych. Dostarczamy nowoczesny sprzęt, umożliwiający wykonywanie nawet tych najbardziej wymagających zadań.
 
 
Fot. KGP
 
 
 
Informacja Drukuj Na górę
Zamknij Pierwsza publikacja: Konto Techniczne (24.06.2022)
Ostatnia publikacja: Jakub Protekta (18.07.2022)
Język migowy Elektroniczna Skrzynka Podawcza Certyfikaty