Strona główna Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych

[Archiwum] Prezes Rady Ministrów powołał Michała Kuczmierowskiego na stanowisko Prezesa ARM

2020-09-08 12:00:31

7 września 2020 r. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał Michała Kuczmierowskiego na stanowisko Prezesa Agencji Rezerw Materiałowych.

Od kwietnia do września 2020 r. pełnił obowiązki Prezesa Agencji Rezerw Materiałowych. W latach 2018-2020 członek Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., gdzie odpowiadał za przygotowanie strategii biznesowej i transformacyjnej Grupy, nadzorował pion finansowy oraz strategii i standardów. Ma ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe oraz doradcze, przez ponad 10 lat związany był z branżą finansową.

W latach 2015-2018 pracował w PKO Banku Polskim m.in. jako Dyrektor Pionu Marketingu i Komunikacji. Odpowiadał między innymi za przygotowanie nowej strategii komunikacyjnej i marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem nowych mediów i komunikacji internetowej. Wcześniej w Banku Zachodnim WBK (Grupa Santander) pełnił m.in. funkcję dyrektora programu Santander Universidades, gdzie był odpowiedzialny za rozwój nowych biznesów oraz zintegrowane działania komunikacyjne i biznesowe w segmencie akademickim.

Prowadził działalność doradczą w zakresie projektów wdrożeniowych i zarządczych, działań marketingowych i wizerunkowych, komunikacji strategicznej i zarządzania informacjami. Uczestniczył w realizacji projektów biznesowych i restrukturyzacyjnych. Pracował dla spółek z sektora finansowego, nowych technologii, motoryzacyjnego oraz przemysłu ciężkiego.

Jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i IESE Business School w Barcelonie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji misji publicznej!

Zdjęcie Prezesa ARM Michała Kuczmierowskiego         Pismo Prezesa Rady Ministrów powołujące Michała Kuczmierowskiego na Prezesa ARM

Informacja Drukuj Na górę
Zamknij Pierwsza publikacja: Anna Grabińska (08.09.2020)
Ostatnia publikacja: Anna Grabińska (08.09.2020)
Język migowy Elektroniczna Skrzynka Podawcza Certyfikaty